Į pradžia E-mail Kontaktai
     
GALERIJA               APIE MUS               KUR ĮSIGYTI?
 

ALIEJAI > Eteriniai aliejai

Eterinių aliejų mišinys „Drenuojantis“ (O9)

Veikliosios medžiagos: levanda, kvapieji kanangai (Ylang-Ylang), citrina.

Eterinių aliejų mišinio poveikis:
balansuojamasis, atpalaiduojantis, drenuojantis (šalinantis organizmo skysčius). Naudoti nervinių mazgų atpalaidavimui, kojų, rankų ir kitų kūno sričių limfodrenažiniams masažams atlikti. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa:
50 ml.


Eterinių aliejų mišinys „Tonizuojamasis“ (O10)

Veikliosios medžiagos: mėtos, rozmarinai, šalavijai, citrinos, čiobreliai, kadagiai.

Eterinių aliejų mišinio poveikis:
tonizuojamasis, maitinamasis ir gaivinamasis. Ypatingai tinka dehidratuotos ir brandžios odos priežiūrai. Tinkamas naudoti veidui ir kūnui. Veidui: naudoti prieš masažines procedūras norint tonizuoti odą, sustiprinti jauninamųjų procedūrų efektą. Kūnui: aliejų mišinio užlašinti ant suglebusių kūno vietų, naudoti atliekant purvo procedūras. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa:
50 ml.


Eterinių aliejų mišinys „Raminamasis“ (O11)

Veikliosios medžiagos: ramunėlės, snapučiai, šalavijas, eukaliptai, citrinmedžio žiedai.

Eterinių aliejų mišinio poveikis: atpalaiduojamasis, raminamasis. Lengvas, gaivus eterinių aliejų mišinys akimirksniu atpalaiduoja ir nuramina jautrią, paraudusią ir sudirgusią odą. Naudojamas po depiliacijos, taip pat tinkamas naudoti veido ir kūno procedūroms. Veidui: naudoti veido valymo procedūrų metu, prieš kaukę. Kūnui: naudoti tiek po depiliacijos, tiek kartu su anticeliulitiniais kremais siekiant sustiprinti jų efektą. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa: 50 ml.


Eterinių aliejų mišinys „Valomasis“ (O12)

Veikliosios medžiagos: levanda, šalavijas, rozmarinas, čiobreliai, mirtenė.

Eterinių aliejų mišinio poveikis:
valomasis, detoksikuojantis, antimikrobinis. Eterinių aliejų mišinys prasiskverbia giliai į epidermio sluoksnį ir valo bei skaistina odą suteikdamas malonų pojūtį. Tinkamas naudoti veidui ir kūnui. Veidui: eterinių aliejų mišinį naudoti kartu su kremais ir kaukėmis riebiai, probleminei odai. Kūnui: dėl detoksikacinio ir valomojo poveikio kremą galima naudoti masažams, anticeliulitinėms kūno procedūroms kartu su purvu ir anticeliulitinėmis priemonėmis. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa:
50 ml.Eterinių aliejų mišinys „Dezinfekuojamasis“ (O13)

Veikliosios medžiagos: levanda, mėta, salvija, citrina.

Eterinių aliejų mišinio poveikis:
valomasis, dezinfekcinis, gaivinamasis. Eterinių aliejų mišinys suteikia gaivos ir švaros pojūtį ir yra tinkamas įvairioms procedūroms. Pėdoms ir rankoms: tinkamas mažų įtrūkimų ir kitų odos pažeidimų nuraminimui, taip pat įlašintas į voneles veiksmingai naikina mikozę (grybelines odos ligas). Veidui: tinka į akne linkusiai riebiai ir probleminei odai naudojant kartu su kremais ir kaukėmis. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa:
50 ml.


Eterinių aliejų mišinys „Šviesinamasis“ (O14)

Veikliosios medžiagos: mira, levanda, apelsinmedžio žiedai, mirtenė, ramunėlės.

Eterinių aliejų mišinio poveikis:
šviesinamasis, raminamasis. Sudėtyje esančios medžiagos šviesina odą, dėl mažinančių paburkimą ir raminamųjų savybių mišinys yra tinkamas jautriai, plonai kūno ir veido odai su kuperoze. Naudoti įmaišant į veido / kūno kremus ir kaukes. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa: 50 ml.
Eterinio aliejaus aktyvusis mišinys „Atpalaiduojamasis“ (O15)

Veikliosios medžiagos: kvapieji kanangai (Ylang-Ylang).

Eterinio aliejaus mišinio poveikis:
atpalaiduojamasis, maitinamasis, antioksidacinis. Mišinys mažina įtampą ir nuovargį, gerina savijautą. Dėl antioksidacinių ir drėkinamųjų savybių mažina raukšles ir strijas. Tinkamas naudoti sausai veido ir kūno odai įmaišant į kremus ir kaukes, taip pat smilkinių ir galvos masažui. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio.

Talpa:
50 ml.


 

Eterinio aliejaus aktyvusis mišinys „Stimuliuojamasis“ (O16)

Veikliosios medžiagos: apelsinas. 

Eterinio aliejaus mišinio poveikis: stimuliuojamasis, stangrinamasis. Mišinys suteikia odai elastingumo ir ją stangrina. Suteikia energijos ir gyvybingumo, suteikia stimuliuojamąjį poveikį. Veikia kaip prevencinė priemonė kovojant su pirmosiomis raukšlėmis. Tinkamas naudoti veidui ir kūnui. Veidui: naudoti prieš terapinius masažus ir veido procedūras kaip stimuliuojamąją priemonę. Kūnui: naudoti prieš kūno procedūras siekiant paskatinti metabolizmą. Veido procedūroms naudoti 3-4 lašus, kūno – 6-8 lašus aliejų mišinio. 

Talpa: 50 ml.