Į pradžia E-mail Kontaktai
     
GALERIJA               APIE MUS               KUR ĮSIGYTI?
 

VEIDO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS > Priemonės darbui su kosmetologiniais aparatais

 

Antioksidacinis veido serumas deguonies terapijos procedūroms (62V)

Veikliosios medžiagos: argano aliejus, alfa lipoinė rūgštis.

Multivitamininis veido serumas efektyviai stabdo odos senėjimą ir maitina odą. Alfa lipoinėje rūgštyje ir argano aliejuje esantys vitaminai A, E ir F veikia kaip antioksidantai, apsaugantys odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. 

Naudojimas: Prieš naudojimą produktą suplakite. Įpilkite reikiamą kiekį serumo į deguonies terapijos aparato rezervuarą ir tolygiai paskirstykite produktą po visą veido plotą. Su radijo dažnio aparatu: atlikę aparatinę procedūrą, po procedūros ant veido užtepkite serumą. Su ultragarso aparatu: tepkite serumą ant veido odos, procedūrą užbaikite ultragarso aparatu. Priemonę naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Talpa: 12 ampulių po 3 ml. 

Hialurono rūgšties serumas deguonies terapijos procedūroms (63V)

Veikliosios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminas E, saldžiųjų migdolų aliejus.

Veido serumo sudėtyje yra mažos ir didelės molekulinės masės hialurono rūgšties, pasižyminčios drėkinamuoju ir odą minkštinančiu efektu. Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis nusistovi epidermyje (viršutiniame odos sluoksnyje) ir užpildo smulkias ir dideles raukšles. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis įsiskverbia į poodinius sluoksnius ir giliai drėkina, putlina odą iš vidaus. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odą nuo laisvųjų radikalų. Saldžiųjų migdolų aliejus giliai drėkina ir maitina odą, skatina odos regeneraciją ir sustiprina natūralią odos apsauginę funkciją.

Naudojimas: Prieš naudojimą produktą suplakite. Su deguonies terapijos aparatu: įpilkite reikiamą kiekį serumo į deguonies aparato rezervuarą ir tolygiai paskirstykite produktą po visą veido plotą. Su radijo dažnio aparatu: atlikę aparatinę procedūrą, po procedūros ant veido užtepkite serumą. Su ultragarso aparatu: tepkite serumą ant veido odos, procedūrą užbaikite ultragarso aparatu. Priemonę naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Talpa: 12 ampulių po 3 ml.